MİSYON & VİZYON

Dünya çapında kullanılan yeni tedavi yöntemi "Kineziterapi" İstanbul'da!

Dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösteren sağlık sektörü, ülkemizde daha ağır zaman dilimlerinde gelişime uğramaktadır.

Yeni bir akım olan Kineziterapi yöntemi ile sadece hareketle,  bel ve boyun fıtığı, skolyoz, kifoz, eklem ağrıları, eklem kireçlenmesi ve tüm omurga rahatsızlıkları tedavi edilmektedir.

Misyonumuz

Türkiye’de fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında “AMELİYATSIZ, İLAÇSIZ ve İĞNESİZ” hareketle tedavi Kineziterapi yöntemini, ülkemize getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Dünya üzerinde büyük sükse yapan, “ameliyatsız, ilaçsız ve iğnesiz çözüm mümkün” diyen bu yenilikçi yöntemi ülkemize getirerek aynı değişim ve gelişim sürecine ülkemizi de dahil ediyoruz.

Sağlık için; gelişim getirecek tüm değişimleri Türkiye’ye taşıyoruz.”

Vizyonumuz

lki 2013 yılında İstanbul Sefaköy’de faaliyete geçirilen KİNEZİTERAPİ fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ile birçok hastamızın tedavisi gerçekleşmiştir.

Eklem ve omurga hastalıkları, kas-iskelet rahatsızlıklarını Kineziterapi yöntemleriyle ameliyatsız, iğnesiz ve ilaçsız, modern ekipmanlar eşliğinde, sadece hareketle tedavi etmek öncelikli amacımızdır.

2020 yılı itibariyle de İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere sadece İstanbul’da 12 ve Türkiye genelinde yaklaşık 20 şubeyi, yenilikçi yöntemleri bilimsellikle en üst seviyelere taşıyarak açmayı hedeflemekteyiz.