Blog

EDİP ULUSAL

Blog

AHMET ŞENPEKER

Sevgili Kineziterapi yetkilileri, Öncelikle sizlere çok teşekkür ediyorum. 1 yıl kadar bel fıtığı rahatsızlığı çektim. Çok doktor ve merkezde tedavi için zaman harcadım. Kineziterapi yönteminin bel fıtığı hastalığını tedavi etmekteki etkinliğini kendim bizzat müşahede ettim. Çok memnun kaldım. Sizlere tekrar teşekkür ederim. Merkezin İstanbul ve Türkiye'de yaygınlaşmasını temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Blog

SEVİM ULUDAĞ

Sevgili Kineziterapi Ailesi, verdiğiniz hizmet kaliteniz tartışılmaz.Farklı yöntem, tedavi, ilgi alaka bilgi açısından çok başarılı. Özellikle personel ayrımı yapmadan, hocalarım başta olmak üzere hepinize teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Blog

PRF. DR. BETÜL DORTUNÇ

Geçen yıl omuz şikayetim nedeniyle geldiğim Kineziterapi Merkezinde 12 seansta şikayetim tamamen geçti ama ben seanslara devam ettim, hala devam ediyorum çünkü genel eklem sağlığı ve kaslarım için ne kadar gerekli ve faydalı olduğunu tecrübe etmiş oldum. Güleryüzlü bir ekiple birebir yürütülen çalışmalar nedeniyle taa Şişli’den buraya üşenmeden geliyorum. Tüm ekibe teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Blog

ÇOŞKUN SEZGİN

Kineziterapi gerçekten rahatsızlıkları olanlar için çok iyi bir yer. İlgi alaka bilgi ve tedavi için herşey var. Hastalara içtenlikle tavsiye ederim.

HACER AKDEMİR

Rahatsızlığımdan dolayı İzmir’den , İstanbul Kineziterapi Fizik Tedavi Merkezine geldim. 12 Seanslık tedavi aldım. Doktorun ve ekip tarafından yapılan tedavi ile rahatladım. Tedaviden hissedilir derecede faydalandım devamında daha da rahatlayacağıma inandım. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Blog

NURTEN METİN

Yaklaşık 4 kür adlığım tedaviyi bugün bitiriyorum. Çok mutluyum. Çünkü kollarımdaki yırtık(omuz) ve boynumdaki sıkıntı sebebiyle varolan ağrılarım dindi..İlk geldiğim günden itibaren bana katmış olduğunuz güzellikler için binlerce teşekkür ediyorum. Başta sevgili doktorumuz, Özlem Hanım ve tüm personele güleryüz ve ilgili tavırlarından ötürü minnettarım. Yolunuz açık olsun.. Minnet ve sevgiyle.

Blog

SERHAT TEYMURTAŞ

Kineziterapi’ye başlamadan önce vücudumda ağrılar, yürüme bozukluğu gibi durumlar vardı. Başladıktan sonra ağrılarımın bittiğini yürümemin düzeldiğini fark ettim. Çalışanlarından çok memnunum. 16 yaşındayım. Herkese teşekkür ederim.

Blog

SUZAN FİDAN

Fizik tedavide huzur buldum. Yapamam dediklerimi yaptım. Çalışanlarla güzel iletişim kurdum. Hepsi benim değerlilerimdi. Doktorumdan çok memnunum. Herkesin gelip bu güzel ortamda sağlık, huzur bulmasını tavsiye ederim. Sağlık çok önemli. Hepinizin çalışmalarında başarılar dilerim.

MEHMET, 60

Geçirdiğim beyin kanaması sonucu kan dolaşımım bozuldu, sağ kol ve ayağımda sorunlar oldu. Kaslarım atrofiye uğradı. Güçlükle hareket ediyordum, hayatım kabusa dönmüştü. Klinikte tedavi gördükten sonra kas tonusu iyileşti, hareket koordinasyonum hemen hemen düzeldi, kolumu daha rahat hareket ettirebiliyorum, daha iyi yürüyebiliyorum, hatta daha rahat nefes almaya başladığımı fark ettim. Kısaca kendimi çok daha iyi hissediyorum şimdi, yeniden hayatın tadına vardığım için çok mutluyum. Baş dönmesi geçti. Kineziterapi gerçekten devrim niteliğinde bir tedavi yöntemidir. Tanıdığım herkes ile bunu paylaşmak istiyorum. Klinik uzmanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Artık yürüyebiliyor ve rahat nefes alabiliyorum ve tedaviye devam etmeyi düşünüyorum.

Blog

MUZAFFER KUMRAL

Yaklaşık 6-7 yıldır bel, boyun ve kas ağrılarından, belimde sırt bölgemde bir kaçtane de kanal daralması olduğundan yürüyemiyor bastonla geziyordum. Sosyal medyadan Kineziterapi merkezini buldum irtibata geçtim. 24 seans tedavi verildi daha 10 nuncu seansta bastonu bıraktım. Kaslarım boynum sırtım düzeldi, yürümem düzeldi. Geceleri uyuyamıyordum şimdi tadını çıkarıyorum. Ağrılarımın tamanı geçti mi tabi ki hayır ama az kaldı. Daha seansım var devam ediyorum.

Öncelikle Sayın Dr. Nihan Karagöz hanım efendiye ve sayın Genel Müdür Özlem Dilbaz’a, hocam Nebibe Serbest hanıma, santralde Seda Yılmaz hanımlara sonsuz saygı ve sevgilerimi sunar, yaşamları boyu mutlu sağlıklı olmalarını dilerim. Burada değerli hocalar kontrolünde doktor kontrolünde fizik tedavi yapılmaktadır. Ara seanslarda Dr.muayenesi yapılmaktadır.
Temizlik çok güzel hijyenik soyunma dolapları duşlar olağan üstü.

Burada Temizlikçi arkadaşımız dahil tüm personele sonsuz teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
Hepsine sağlık mutluluk esenlikler dilerim.

SÜLEYMAN, 52

Sırtımda ağrılar vardı, tansiyonum yükseliyordu. Merkeze omurga tedavisi için geldim ancak ilk tedavi kürünün sonunda sürpriz bir şekilde yüksek tansiyon sorunumun da ortadan kalktığını gördüm. Yöntemin gerçekten işe yaradığına ikna oldum. Bu tedavi sadece omurgaya değil vücuda komple etki ediyor ve kendimi genel olarak daha dinç ve iyi hissetmeye başladım. Özellikle doğrudan omurganın durumuna bağlı olan iç organlara iyi geldiğini hissettim. Bir kür daha almayı düşünüyorum. Çünkü kendimi daha da iyi hissetmek istiyorum. Tedaviden sonra egzersiz salonunda öğrendiğim sırt egzersizlerini evde uygulamayı alışkanlık haline getirdim. Jimnastik yapmak bana günlük enerji veriyor. Klinik personeline ve kurucularına teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten büyük bir iş yapıyorsunuz. Bugün herkesin bir yeri ağrıyor. Hastaneler de hep ilaçla zehirliyor ta ki ameliyat gereği doğana kadar. Halbuki kendi sağlığımıza zaman ve ilgi ayırdığımız takdirde çarpıcı sonuçlar kendini bekletmiyor. Kısaca teşekkürler!

KERİM, 28

Kineziterapi Fizik Tedavi Merkezi’nde travma sonrası rehabilitasyon süreci geçirdim. Dizimdeki zedelenme nedeniyle hareket kısıtlılığı ve şiddetli ağrılarım vardı. 5-6 seanstan sonra ağrılarım büyük oranda dindi, ayağıma güç geldi. Artık dizimi daha iyi bükebiliyor, ayağımı daha rahat hareket ettirebiliyor, hissedilir derecede bir düzelme hissediyorum. Gerçekten “hareket yaşamdır” sözü çok doğruymuş. Bir de şunu anladım ki travma sonrası rehabilitasyona ne kadar erken başlanırsa o kadar olumlu sonuç alabiliyorsun. Hiçbir tehlikesi de yoktur. Ağrı korkusu ise sonuç almaya başlar başlamaz kendiliğinden kayboluyor. Kineziterapi tedavi yöntemi ile vücuda ayarlanmış dozda yük uygulandığı için vücuda zarar vermesi mümkün değil. Ki zaten tüm seanslar doktor kontrolünde uygulanıyor.

JÜLİDE, 65

Bana birkaç sene önce koksartroz tanısı konulmuştu. Kalça eklemimde sürekli ağrıyordu, doğru düzgün hareket edemiyordum. Aileme yük olmaya başlamıştım, çok ağrım vardı. Kineziterapi fizik tedavi merkezine oğlum getirdi. Benden hiçbir şey esirgemez, çok ilgileniyor. Buradaki tedavim iki ay kadar sürdü. Gerçekten hissedilir derecede iyileşme kaydettim. Hareket kabiliyetim yükseldi, ağrılarım büyük oranda azaldı. Hasta kabul servisindeki görevliler, doktorlar çok iyiler, ilgililer. Yeniden yürüyebileceğimi düşünmemiştim. Klinik personeline buradan çok teşekkür ederim. Klinik ortamı hafif müzik eşliğinde çok olumlu etki yaratıyor. Her seanstan sonra sauna terapisi alabiliyorsunuz. Tedavi etkisini çok iyi pekiştiriyor. Kliniğin yanında otopark olması da bir avantaj, oğlum beni seanslara getirip götürüyordu. Sağlığımıza gösterdiğiniz ilgi ve alaka için tekrar teşekkürler.

MERVE, 30

Üç ufak çocuk sahibiyim. Bakımlarıyla ilgilenmek çok zor gelmeye başlamıştı. Belimdeki ağrılar zaman zaman hiç iş yaptırmayacak kadar şiddetleniyordu. Eşim bir çalışma arkadaşından kliniğiniz hakkında duyunca beni hemen buraya getirdi. Bir tedavi kürü aldım, ikincisine gerek bile kalmadı; vücuduma gerekli olan desteği aldı. Sırtımdaki ağrılar geçti. Hatta bir çocuk daha yapmayı düşünüyoruz. Kineziterapi kliniğine ve doktorumuza teşekkür ederiz.

MEHMET, 40

Donuk omuz sendromundan yakınıyordum. Hastalığın getirdiği ciddi hareket kısıtlığı ve şiddetli ağrıdan dolayı çok çaresizdim. Birkaç yıl bu şekilde acı çektim, ağrıyı gidermek için hep ağrı kesici kullandım ta ki midem ve karaciğerim ile ilgili sorunlar belirmeye başlayana kadar. Küçük bir fabrika işletmecisiyim. Ağrılar çalışmama imkan vermiyordu, oysa bakmam gereken bir ailem var. İlk ücretsiz görüşmeye gittiğimde ilk egzersiz seansını denememi önerdiler. Bu tedavi yöntemi kafama yattı. Tedavinin ilk aşamasında bir değişim göremiyordum, ağrılarım eskisi gibi devam ediyordu fakat ben yılmadan sonuna kadar gittim ve başardım. Sonuçta hastalığım geri çekilmeye başladı. Tedavim iki ay sürdü, omuzumdaki ağrı neredeyse geçti… Teşekkürler. Aile indiriminden faydalanarak erkek kardeşimi getirdim. Omurgasında bir problem vardı. Şimdi o da bu klinikte tedavi oluyor.

EMİNE BARANOK

Merhaba Burayı ozon terapide rastladığım ve benm çektiğim ağrıları yüzümden okuyan bir abladan duydum. Kendisini tanımıyorum ama o kadar heyecanla bahsetti ki sizinle görüşmeye geldim. Hemen başladım. 40 yaşındayım ve 20 senedir Romotoid Artrit hastalığı, bel ve boyun fıtığı ağrılarıyla savaşıyorum. İnancımı yitirdiğim bir dönemde başladım ve kendimi çok iyi hissediyorum. Bu farkı ben değil çevremdeki herkes görüyor ve ne yapıyorsan devam et diyorlar. Ayrıca buraya gelmek ruhsal terapi de oluyor bana. Mutlu hissediyorum. Temiz, düzenli, bakımlı bir yer ve buradaki tüm arkadaşlar güler yüzlü, çok tatlılar. Sevdiğim insanlara tereddüt etmeden tavsiye ettiğim tek merkez. Teşekkür ediyorum hepinize sizleri tanımak büyük şans!

ESLEN AYHAN KILIÇ

Merhaba Ben 17 yaşında kifoz hastası olarak buraya geldim. Allah'a çok şükür iyiki gelmişim. 3 aylık tedavi hayatım boyunca kendimi çok daha iyi ve dinç hissetmeye başladım. İlk başta biraz sıkıntı yaşasamda sonradan faydasını çok gördüm. Bel ve sırt ağrısı yaşayanların gelmesini mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim. Çok güzel bir program ve çok güzel hocalarla birlikte çalışıp kendinizi tedavi olmuş buluyorsunuz. Dediğim gibi iyiki gelmişim. Sadece tedavi olmadım burda kendime yeni dost insanlar edindim. Ne mutlu ki bana bu güzel insanları tanımışım ve buraya gelmişim.

YELİZ, 39

Ben doktora boyun fıtığı şikayetiyle geldim. Boynumdan başıma, omzuma doğru sürekli ağrım vardı. Ve artık el çantasını bile taşıyamaz durumdaydım. Duruş pozisyonumda da bir sıkıntı vardı. Bu sebeplerden doktora geldim. Emar çekildi. Muayene bulgularım sonucunda fıtık ortaya çıktı. Boynumu çeviremiyordum. Arabayı park ederken çok zorlanıyordum. Çocuğumun okul çantasını bile taşıyamıyordum. İlk seanstan sonra gerçekten fark eden bir rahatlama ve hareketlerimde açılmalar oldu. Kronik ağrılarımdan dolayı sürekli ilaç kullanıyordum. Tedaviye başladığımdan beri ise hiç ilaç kullanmadım. 1 yıl önce bel fıtığı teşhisiyle gelip tedavi olmuştum. Ve 1 yıldır hiçbir tekrarını yaşamadım. Şu an çok iyiyim. Çok da memnunum. Kineziterapi yöntemini boyun ve bel fıtığı hastalarına mutlaka öneriyorum .

MURAT, 43

Ücretsiz olarak sadece emarlarıma bakarak bana ameliyat olmam gerektiğini dürüstçe söylediğiniz için çok çok teşekkür ederim. Biz hastalar tutanın elinde kalıyoruz, hangi doktora gitsek tedavisinin onda olduğunu söylüyor. ilk defa siz bana fizik tedaviden fayda görmezsiniz, beyin cerrahiyle görüşmelisiniz diyerek , üstelik bana uzun bir zaman ayırıp ayrıntılı açıklayarak , mutlu ettiniz. Kineziterapi’de tedavi olmasam da artık güvenle önerebileceğim tek yer burası.

SERAP, 34

Doktorumdan çok memnunum. Tavsiye üzere gittiğim bir randevuydu ve iyi ki gitmişim. Çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

BERRİN, 32

Seanslarım devam ediyor. Sürünerek gittiğim ilk randevuma şimdi daha iyi durumda gidiyorum. Kineziterapi ailesine çok teşekkür ederim.

GÜLAY, 54

Buraya gelmeden önce 3-4 doktora gittim emar çektirdim ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ameliyat olmak istemedim. Burayı öğrendikten sonra geldim ameliyatsız tedavi oldum ve şu an gayet iyiyim. Belimde yamukluk vardı oturup kalkmakta zorlanıyordum. Ciddi bir rahatsızlığım vardı. Kineziterapi’yi internet vasıtasıyla ve buraya gelen arkadaşlarım aracılığıyla öğrendim. Şu an çok rahatım. Kendime geldim. Eski hareketlerimi yapabiliyorum. Gayet memnunum. Eskisinden daha iyi oldum. Kineziterapi fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine teşekkür ederim.

ERCAN, 24

Kaza sonrası diz kapağımda kayma meydana geldi meniskopatin ameliyatına girdim doktorum fizik tedavi önerdi almış olduğum fizik tedaviler ağrılarımın gitmesine ve dizimin hareket etmesine çözüm olmadı. Ancak Kineziterapi’yi internette görüp seanslara başladım 6 aylık ağrılarım ve kısıtlılıklarım tamamıyla ortadan kalktı.

ATA, 36

Küçük bir kaza atlattım. El bileğim incindi alçı ve atel kullandım yanı sıra doktorumun vermiş olduğu ilaçları da kullandım,40 gün fizik tedavi gördüm fakat 4 ay geçmesine rağmen el bileğimdeki şişlik ve ağrılar geçmedi. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kineziterapi merkezine gittim, seanslarına başladım 2 hafta içerisinde hem ağrılarım hem de şişliklerim gitti, şimdi sıra kaslarımı güçlendirmede.

DİLEK, 40

Benim şikayetlerim baş dönmesiyle başladı. Baş dönmesinden sonra dengesizlik oluşmaya başladı. Sonra baş ağrıları ve tansiyon yükselmesiyle karşı karşıya kaldım. Ameliyattan kaçtığım için Kineziterapi’yi duydum, internetten araştırdım, tavsiyeleri okudum ve randevu alarak buraya geldim. Şu an 10 seans tedavi oldum. Bu 10 seans sonunda %95 iyileşmiş durumdayım. Çok büyük sıkıntılar yaşadıktan sonra bu şekilde hayatımı sürdürmek hiç aklımdan geçmiyordu. Teknolojiye çok ayak uydurduğumuz için boynumuz sürekli aşağıda kalıyor. Bu yüzden 15 yaşındaki çocuğun bile bu hastalığa yakalanma riski var. Bence ameliyatı en son düşünmek gerekiyor. Bütün bu hastalığı yaşayanlara ameliyattan önce Kineziterapi’yi tavsiye ediyorum. Şu an buraya geldiğim için çok memnunum.

BÜLENT, 44

İşim gereği sürekli 9-10 saat ayakta çalışıyorum. Kalıp işleriyle uğraşıyorum. İşim kaynakçılık. En son bu iş yerimden önce bir rahatsızlık geçirmiştim pek önemsemedim. Sigorta hastanesine bel ağrısı şikayeti ile 4-5 kere gitmiştim ilaç tedavisiyle geri gönderildim. En son belimde şiddetli ağrılar, kasıklarımda yanma ve bacağımda ağrılar oluştu. Bacağımı 20 cm den fazla açamıyordum. Kineziterapi’yi bir komşumdan öğrendim ve kendisine ulaşarak buraya geldim. Eşim aldı buraya beni getirdi. Allah razı olsun 8. seansta normale geldim. 9. seansta tamamen toparlandım, ayağa kalktım, normal yaşantıma geri döndüm. On numara. Diyecek hiçbir şeyim yok. Doktoruma ve fizyoterapist arkadaşlara çok teşekkür ederim.

METİN, 26

Merhabalar aşırı bir boyun ağrımla kineziterapi fizik tedavi merkezine geldim. İlk başlarda çok tedirgindim. Hem alacağım tedavinin boşa çıkacağından hemde vereceğim paranın başa gidiceğinden. Ancak seanslarımı tamamladığımda boyunumun ağrısının getiğini kolaylıkla hissedebiliyorum. Güleryüz ve sevecen kineziterapi ailesine teşekkür ederim.

DENİZ, 38

Merhaba benim şikayetim menisküs yırtılmasından dolayı ameliyat olmuştum ve eskisi gibi bacağımı rahat hareket ettiremiyordum. Tavsiye üzerine kineziterapi fizik tedavi merkezine geldim. Muayenemi oldum ve seanslarıma başladım. Seanslarımın sonunda bacağımı rahat hareket ettirebiliyordum. Herkese tavsiye ediyorum teşekkürler.

MUHAMMET, 55

20 yıldır omurga kireçlenmem var. Boynum, sırtım sürekli ağrıyor, başım dönüyordu. Boynum tutulmuş vaziyette, başımı ağrısız bir şekilde çeviremiyordum. Daha sonra baş dönmesi de eklendi, ani tansiyon değişikliği vardı. Bana göre Kineziterapi Fizik Tedavi Merkezin’nde tedavinin avantajı ameliyatsız ve ilaçsız olmasıdır. Yapılan egzersizler sıradan egzersiz olmayıp, belirli bir yöntem çerçevesinde hekim kontrolünde uygulanıyor. Kullanılan egzersiz aletleri de dekompresyon özelliklidir, yani gerekli olan kaslara ayarlanmış dozda yük uygulanıyor. İlk başlarda hareketleri doğru uygulamakta zorlandım, fakat 4-5 seanstan sonra boynumu daha iyi çevirebildiğimi, ağrının azaldığını hissetmeye başladım. Başıma bir ferahlık geldi, hatta nefesim bile açıldı. Klinikte bir buçuk ay tedavi gördüm. Şu anda kendimi çok daha iyi hissediyorum. Tansiyonumun artık daha seyrek yükseldiğini fark ettim. Gösterilen ilgiye ve verilen normal hayata dönme şansı için teşekkür ederim. Özellikle rehabilitasyon salonunda çalışan uzmanlara çok teşekkür ederim. Çok ilgililer, her konuda yardımcı oluyorlar, sayelerinde kendime güvenim geldi.

EMİN, 33

Tekstil firması işletiyorum. İşim gereği saatlerce bilgisayar başında çalışıyorum ve sık sık araç kullanıyorum. İlk başta sadece sırtım ağrıyordu, daha sonra fıtık gelişti. Doktorlar ameliyata hazırlıklı olmamı söylediler. Bu beni çok korkuttu. Havalimanının oradan araba ile geçerken Kineziterapi Fizik Tedavi Merkezi’nin reklamını gördüm. Görüşmeye geldim (görüşme ücretsizdi). Doktor bana tedavi yöntemi hakkında bilgi verdi. Son derece mantıklı buldum. Tüm artıları ve eksileri tarttıktan sonra tedavi kürü almaya karar verdim. Hem de ameliyata mecbur kalmadan. Ve 3-4 seansın sonunda ağrıların gittikçe azaldığını hissetmeye başladım. Klinik personeli harika. Doktorlara çok teşekkürler. Tedaviye devam etmeye karar verdim, çünkü kendimi tam sağlıklı hissetmek istiyorum, ancak bu zaman ister, bunun bilincindeyim. Hastalığı yenebileceğim inancı geldi. Seans bitiminde sauna terapi çok keyifli oluyor… Ücretsiz olması da ayrı sevindirici (sauna terapi tedavi kürüne dahil).

HAMİDE, 40

İki çocuğum var. İlk çocuğum doğduktan sonra belimde şiddetli ağrılar, baş ağrısı başladı. Genel tedavi kürü ile birlikte derin boyun kasları koreksiyonu ile ilgili seanslar aldım. Tedavinin sonunda kendimi çok daha iyi hissettim. Ağrılarım azaldı. Hayatımda ilk defa normal bir şekilde yürümeye başladım. Klinikteki ortam çok pozitif; burada tedavi görmek bir yana sadece bu ortamda bulunmak bile çok keyifli. Klinik doktorlarına ve hasta kabulde çalışan personele gösterdikleri yakın ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Tedavim ile ilgili her türlü soruma cevap aldım.. Aile kartı kampanyası fırsatını değerlendirerek annemi de buraya getirmeyi düşünüyorum, böylece akraba indiriminden faydalanabiliriz. Burayı herkese şiddetle öneriyorum, çünkü sağlık paradan değerlidir. Kullanılan tedavi yöntemleri gerçekten çok etkili.

MELİSA, 15

Skolyoz tedavi programı kapsamında tedavi gördüm. Doğru duruşa kavuştum, sırt kaslarım güçlenmeye başladı. Hastalığın ilerlemesini durdurmayı başardım. Buradaki tedaviden çok memnun kaldım. Şu anda klinikte öğrendiğim özel jimnastik hareketlerini evde yapmaya devam ediyorum. Sırtımı düz tutmayı başardım, kendime güvenim geldi. Sağlıklı olmak istiyorum ve de olacağım.

Kineziterapi

ONLINE RANDEVU

Bize 0212 541 62 60 ve 0546 541 62 60'dan ulaşabilirsiniz.